fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Work Up günlük kullanım ücreti 115 lira. İstediğiniz sıcak ya da soğuk ilk içeceğiniz ücretsiz ikramımız.

Giriş yaptıktan sonra ayrılıp gün içerisinde tekrar dönebilirsiniz. Bunun için ilave bir ücret ödemeniz gerekmez.

Hayır, çalışma salonlarımızı herhangi bir rezervasyon olmaksızın kullanabilirsiniz. Dilerseniz kabinlerimizi ya da özel odalarımızı online rezervasyon sistemimiz üzerinden anında rezerve edebilirsiniz.

Work Up’ı düzenli kullanıyorsanız 2500 TL karşılığında aylık abone olarak daha uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Üstelik 30 günlük giriş hakkınız 45 gün boyunca geçerli! Aylık üye olduğunuzda kafe bölümümüzdeki sıcak içecekleri yüzde 20 indirimli olarak satın alabiliyorsunuz.

Evet! Aylık üyeliğinizi hangi şubemizden yaptırdığınızdan bağımsız olarak, 30 günlük giriş hakkınızı istediğiniz Work Up şubelerinde kullanabilirsiniz.

Çayyolu şubemizde 1 ve 2 kişilik hazır ofislerimiz mevcut. Daha fazla bilgi almak için ilgili sayfamızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2023 yılı Nisan ayı itibarıyla sanal ofis hizmeti sunmaya başladık. Resmi iş adresi gösterme, posta ve kargo teslim alınması, indirimli toplantı odası kullanımı gibi olanakları içeren sanal ofis paketlerimiz çok uygun fiyatlara sahip. Detaylar için websitemizin ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Work Up’ta yüksek hızlı internetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

Maalesef hayır. Uygun fiyatlarla sunduğumuz, kaliteli içecek ve yiyecek çeşitlerimizi denemenizi öneririz.

Evet, salonlarımızda klima, havalandırma ve ısıtma altyapımız mevcut. Her mevsim en uygun koşullarda çalışabilmeniz bizim için önemli.

  • Söğütözü Metro İstasyonu – 100. Yıl / Çiğdem Mahallesi arasından 132, 134, 136 nolu EGO otobüsleriyle
  • ODTÜ’den ü 411 nolu halk otobüsüyle
  • Keçiören ve Konya yolundan 419 nolu halk otobüsüyle
  • Keçiören, Ulus, Sıhhiye, Kızılay ve Yüzüncü Yıl arasından 411 ve 482 nolu halk otobüsleriyle
  • Kızılay ve Ulus’tan Çukurambar dolmuşlarıyla
  • Konya yolunda İletişim Başkanlığı hizzasından 10 dakikalık yürüyüşle

Konum ve yol tarifi için buraya bakabilirsiniz. 

  • Konya yolu Emek Ankaray durağından 4 dakikalık yürüyüşle
  • Kızılay ve Ulus’tan Emek dolmuşlarıyla

Konum ve yol tarifi için buraya bakabilirsiniz. 

Eskişehir yolu Konutkent mevkisinden geçen tüm otobüsleri kullanabilirsiniz. 528, 576, 581, 582, 583, 588, 589, 591, 594, 595, 602 nolu otobüsler Eskişehir yolu üstü Sisa Kule’de yer alan Çayyolu şubemizin biraz ilerisinde durmaktadır. En hızlı ulaşım için Koru Metro İstasyonu’na kadar gelip otobüse binmenizi tavsiye ederiz. 

Konum ve yol tarifi için buraya bakabilirsiniz. 

Özel odalarımız saatlik olarak kiralanabilmekte. Özel oda kiraladığınızda ayrıca giriş ücreti ödemiyorsunuz. 

Özel oda ve kabinlerimizin kiralama ücretlerini ve diğer detayları rezervasyon sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu sayfada ayrıca oda ve kabinlerin müsait olduğu zamanları görüntüleyebilir, anında online rezervasyon yapabilirsiniz. 

Hayır! Rezervasyon sayfamızda gördüğünüz tutarlar oda başı ücretlerdir; yani odayı kullanacak tüm kişiler için ayrı ücret ödemiyorsunuz. 

Çayyolu ve Çukurambar şubemizde müşterilerimize özel ücretsiz açık otoparkımız mevcut. Emek şubemizde ise aracınızı mekanımızın önünde ya da çevresinde uygun bulduğunuz yerlere park edebilirsiniz.

Bizim için çok değerli olan geri bildirimlerinizi Instagram, e-mail ya da iletişim formu üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Detayları bu sayfada bulabilirsiniz.

Ekibimize düzenli olarak yeni çalışma arkadaşları katıyoruz. Work Up’ta tam veya yarı zamanlı olarak çalışmak isterseniz özgeçmişinizi bize gönderebilirsiniz.

Sizlerden gelen talep ve olumlu geri bildirimler doğrultusunda, hem Ankara hem de Türkiye genelinde yeni şubeler açmak için çalışıyoruz.

Başa dön