fbpx

Work Up Çayyolu

Work Up’ın 3. şubesi Çayyolu’nda hizmetinizde… Ayrı katlarda bulunan sesli ve sessiz çalışma salonlarının yanında bu şubemizde hazır ofis hizmeti de sunmaya başlıyoruz.  

Çayyolu şubemizin giriş katı oldukça ferah ve şık bir şekilde tasarlanmış sesli çalışma salonundan oluşmakta. Alt katta ise tam konsantrasyon ile çalışmak isteyen misafirlerimiz için sessiz salonumuz mevcut. Work Up Çayyolu şubesinde sesli ve sessiz çalışma salonlarımıza ilave olarak online toplantı, özel ders vb. amaçlar için kullanabileceğiniz 6 adet ‘Zoom Room’ ile 4 adet özel toplantı odamız var. Rezervasyon sayfamızı ziyaret ederek tüm özel oda ve kabin seçeneklerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir, online rezervasyon yapabilirsiniz.  Çayyolu şubemizde bulunan 30 kişilik seminer salonumuzu rezerve etmek için de aynı sayfayı kullanabilirsiniz. 

Çayyolu şubemizin üst katı ise hazır ofislere ayrılmış durumda. Müstakil ofis tutmanın getirdiği pek çok masraftan kurtulup Work Up’ın ayrıcalıklı hazır ofis hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bu sayfadan daha fazla bilgi alabilir. 

Ücretsiz otopark, yüksek hızlı ücretsiz internet bağlantısı, enfes kahveler, lezzetli yiyecekler ve çok daha fazlası Çayyolu Work Up’ta sizleri bekliyor. Çayyolu Work Up Eskişehir yolu üstünde Sisa Kule’de. 

Başa dön