fbpx

İdeal bir çalışma ortamında özgürce çalışabilin diye…

Work Up olarak amacımız misafirlerimize ideal bir çalışma ortamı sunup onların başarı yolculuğuna küçük de olsa bir katkı sağlayabilmek. 2020 yılında bu yana Ankara’nın seçkin lokasyonlarında hizmet vermekte olan Work Up 3 temel hizmet sunmakta: ortak çalışma alanlarıözel toplantı odaları ve hazır ofisler

Şubelerimizde yer alan sesli ve sessiz ortak çalışma salonları ile hem profesyonellere hem de öğrencilere rahatça çalışabilecekleri ortamlar sunuyoruz. Misafirlerimiz ortak çalışma salonlarını günlük giriş ücretini ödeyerek ya da aylık üye olarak kullanabiliyorlar. Ortak çalışma salonlarımızı kullanan misafirlerimize istedikleri ilk içeceklerini ücretsiz ikram ediyoruz. 

Toplantı, iş görüşmesi, grup çalışması vb. amaçlar için özel oda ihtiyacı duyan müşterilerimiz Work Up şubelerinde yer alan özel odalarımızı saatlik, günlük ya da aylık olarak kiralayabiliyorlar. Bunun için yapmaları gereken tek şey sitemizde bulunan online rezervasyon formunu doldurup istedikleri odayı anında rezerve etmek. 

Work Up Hazır Ofis hizmeti sayesinde ise müşterilerimiz müstakil bir iş yeri açmanın getireceği pek çok masraf ve yükten kurtuluyor. Hazır ofis müşterilerimiz 1 ya da 2 kişilik ofislerini istedikleri gibi kullanırken aynı zamanda pek çok ilave hizmetten de ücretsiz yararlanabiliyorlar. 

Kuruluşumuzdan bu yana her adımımızı, belirli bir hedefe odaklanmış ve bunun için çaba sarf eden misafirlerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları dikkate alarak atıyoruz. Lokasyon seçiminden iç tasarıma, mobilya tercihlerinden havalandırma, ısıtma ve aydınlatmaya tüm detayların optimum koşullarda olmasına özen gösteriyoruz.

Sizlere ideal bir çalışma ortamı sağlayabilmek için gerekli tüm detayları bir araya getirdik. Work Up’a gelin, hem zihinsel hem de bendensel olarak rahat edip başarılarınıza odaklanın! 

Başa dön